Velký pátek si žádá velké oznámení!🎉

giphy (1)

Po ročním boji a spustě práce konečně spouštím do public bety mojí malou kryptoměnovou směnárnu. Je mi ctí Vám představit Bitbeli.

Jasně. Se směnárnami se v poslední době roztrhl pytel a člověk pomalu ani neví kam skočit dříve. Bitbeli jsem proto navrhnul tak aby byla jiná. Snažím se klást důraz na uživatelské prostředí, transparentnost a zkrátka aby zde nebylo nic, co by nováčkům ani zkušeným uživatelům stálo v cestě při vstupu do světa kryptoměn.

Abych to dokázal, tak kromě pěkného prostředí nesmí chybět ani platební brána pro rychlé platby. Proto se mi jako prvnímu v České republice (ego up 😀 ) podařilo integrovat platební bránu Gopay. Zatím jedeme pouze na online bankovních převodech, ty fungují 24/7 proto k odeslání kryptoměny dojde v mnoha případech téměř ihned po zaplacení.

Snažím se vylepšovat krypto prostředí v Česku i na Slovensku. Ať už svým online kurzem o bitcoinu, který je úplně zdarma jak v psané tak i video podobě - jaknakrypto.cz tak i touto směnárnou. Snad tedy pomůže O:)

➡️➡️BETA TESTOVÁNÍ⬅️⬅️

Potřeboval bych od Vás ale trošku píchnout. Bitbeli je pořád v BETĚ, proto je zapotřebí vše pořádně otestovat, aby nováčci, co by přes směnárnu do tohoto světa vstupovali nepotkali žádnou chybku a nezkazil se hned jejich první dojem.

🔵JAK BETA TEĎ VYPADÁ🔵

- 0% poplatky z mé strany (platím za Vás i nemalé poplatky platební bráně, jde mi to, abychom to hlavně pořádně otestovali)
- Možnost nákupu Bitcoinu, Litecoinu, Etherea a dalších
- Rychlý online bankovní převod přes Českou spořitelnu, FIO, Raiffku, mBank, Unicredit bank a Komerčku
- jednoduché uživatelské flow
- minimální nákup 300 Kč
- rozsáhlá Wiki s nejrůznějšími odpovědi
- online podpora na chatu

🙈CO BY MI MOC POMOHLO🙈

- vyplnění krátkého dotazníku spokojenosti, který přijde několik hodin po nákupu
- sdílení, čím více testerů, tím více to vyladíme a tím lepší směnárna pro všechny bude

Chtěl bych Vám všem moc poděkovat! Snad se bude líbit a k nějakému tomu velikončnímu vajíčku si přikoupíte i hrstku bitcoinu O:)


5/5


(2 Reviews)

Zdroj úvodního obrázku: Giphy.

Zůstaň v obraze!

Přihlašte se k odběru novinek ze světa Bitcoinu a dalších kryptoměn!

!
Terms and Conditions checkbox is required.
Something went wrong. Please check your entries and try again.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Přidat komentář